Kopia róza pustyni

APARTAMENTY PRZYSTAŃ​

Apartamenty Przystań
to bezpieczna inwestycja Nova Development położona w urokliwej i zacisznej części Olecka nad Jeziorem Olecko Wielkie, tzw. „Szyjka”. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy kochają luksus, przestrzeń i aktywny tryb życia w otoczeniu mazurskiej natury.

apartamenty olecko mazury widok na jezioro

+48 516 671 444

biuro@nova-development.pl

0
Budynki: A, B, C, D
0
Dostępnych mieszkań
0
Podziemnych parkingów
0
Komórek lokatorskich

O Inwestycji

1

Przestrzeń w nowoczesnej zabudowie

Nowoczesna architektura, jasna elewacja, drewniane elementy i panoramiczne przeszklenia to wizytówka osiedla, która daje poczucie przestrzeni i komfortu.
Architekci zastosowali najwyższej klasy okładziny oraz szlachetne i naturalne materiały wykończeniowe. Każdy budynek wyposażony jest w cichobieżne windy, podziemne parkingi i komórki lokatorskie.
Dla wygody mieszkańców, na terenie osiedla od strony ulicy zaplanowaliśmy dodatkowo lokale handlowo usługowe, paczkomaty oraz stację ładowania samochodów elektrycznych.

Miejsce pełne harmonii

Nowoczesna architektura i niewysoka zabudowa harmonijnie łączą się z otaczającym krajobrazem, a część wspólna wzbogacona jest szeroką ofertą atrakcji i udogodnień.
Każdy z apartamentów posiadać będzie wysokie wnętrze, przeszklony balkon lub taras z pięknym widokiem na jezioro oraz zielone tereny. Naturalnym przedłużeniem mieszkań na parterze będą przytulne ogródki. Część wspólna zostanie starannie zaprojektowana i udekorowana zielenią i małą architekturą. 
Apartamenty mogą stanowić miejsce do życia, przestrzeń na weekendowe wypady oraz inwestycje na wynajem.

2

Atuty inwestycji

Lokalizacja

kawa z widokiem na jezioro

Luksus tuż nad jeziorem

Kawa o poranku z pięknym widokiem na jezioro i rozległą, zieloną przestrzeń to nie jedyny luksus naszej inwestycji. To również miejsce, w którym możesz realizować swoje pasje, uprawiać sporty wodne, aktywnie spędzać czas.
Apartamenty Przystań powstają przy ulicy Kościuszki, nad samym jeziorem Olecko Wielkie oferując nowym mieszkańcom szereg korzyści: starannie zaprojektowana zieleń, ławki, oświetlone alejki, szerokie parkingi, parking dla gości, plac zabaw, przystań.

Piękna i dogodna lokalizacja

Położenie zapewnia żywy kontakt z naturą oraz możliwość szybkiego dostania się do centrum miasta. „Szyjka” jest idealną okolicą zarówno dla pasjonatów spędzania czasu na wodzie, jak i amatorów biegania, jazdy konnej czy wycieczek rowerowych lub motocrossowych. Dogodna komunikacja pozwala na szybkie dotarcie do wyjątkowych zakątków miasta i okolic takich jak: amfiteatr i zameczek, stadion, korty tenisowe  i hala sportowa, stary rynek miasta, galerie handlowe.

mieszkanie nad jeziorem zeglowanie dzieci

Atuty lokalizacji i otoczenia:

SZUKAJ W INWESTYCJI

Wszelkie informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, budynków, mieszkań, lokali usługowych, pomieszczeń, jak też inne informacje i materiały promocyjne udostępniane przez Dewelopera, w tym prezentowane wizualizacje i opisy realizowanych tudzież planowanych inwestycji mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów reklamowych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji mogą nastąpić zmiany lub modyfikacje w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, udostępnianych informacji i materiałów promocyjnych (w tym wizualizacji), wykorzystywanych materiałów budowlanych oraz odstępstwa w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez Dewelopera teksty, wizualizacje oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione przez prawo autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie czy też każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody przez Nova Development S. C. jest niedozwolone.

Przewiń do góry